LifeGym Fitness Centrum

Dudvážska 2F, Bratislava • 02 / 455 244 41 • www.lifegym.sk • info@lifegym.sk

O nás

Fitnesscentrum na Dudvážskej ul. je vybavené špičkovým zariadením americkej značky LifeFitness.


Ponúka konzultácie ako zdravo a efektívne cvičiť s ohľadom na Váš vek, cieľ, typ postavy a zdravotné komplikácie (deformácie chrbtice, poúrazové stavy, vysoký krvný tlak, tehotenstvo, ...), zostavenie cvičebného plánu pod dohľadom certifikovaného trénera, ktorý po celý čas dohliada na správnosť cvičebných techník, dodržiavanie jedálnička ..., zostavenie jedálnička podľa Vášho cieľa.


Nájdete tu tiež skupinové cvičenia ako je BODYWORK, POWERJOGA, PILATES, ZUMBA vedené certifikovanými cvičiteľmi, STOLNÝ TENIS, MASÉRA a rôzne druhy masáží.

Fitness + Kardio

Nechajte si vysvetliť účinky i správnu techniku cvičenia, pomôže vám to vyvarovať sa nepríjemným preťaženiam, či len obyčajným rozčarovaním z neželaného konečného efektu.

Aerobic

Cvičenie sa zmeriava na šetrenie kĺbov, má pozitívny vplyv na ľudský organizmus a dosiahnutie rovnováhy medzi telesným i psychickým zadosťučinením.

Solárium

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Tiež sa počas opaľovania v soláriu tvorí v pokožke vitamín "D", ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu.